MAX40-100CA SPC, SCHALTUNG, FUNKTION
MAX40-100CA Datasheet PDF
| Hersteller | Verpackung | Beschreibung | PDF | Temperatur |
MAX40-100CA PDF
| Min.°C | Max°C |
- Semiconductor, Inc. MAX40-10.0C
HIGH CURRENT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE - Semiconductor, Inc. MAX40-10.0CA
HIGH CURRENT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE - MDE-Semiconductor MAX40-100.0C
100.00V; 5.0A ;40000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications - MDE-Semiconductor MAX40-100.0CA
100.00V; 5.0A ;40000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications - Semiconductor, MAX40-100CA